ویزای تجاری آلمان

ویزای تجاری آلمان ، ویزای کاری آلمان ، ویزای شنگن المان ، ویزا آلمان ، مصاحبه روادید ویزا المان

کشور آلمان جزء کشورهای بزرگ اروپایی است که در زمینه صنعت و تجارت حرف اول را میزند. آلمان دارای چهارمین اقتصاد بزرگ دنیا است.این کشور خانه شرکت های بزرگ و شرکت های شناخته شده جهان است که دارای شاخه ها و همکاران در کشورهای دیگر از جمله کشورهای جهان سوم هستند که اغلب برای کسب و کار به آلمان سفر می کنند.
گروه مهاجرتی و توریستی ویزاچی
این افراد و همچنین هر شخص دیگری که مایل به ورود به آلمان با هدف انجام کسب و کار است و از یک کشور تحت برنامه بدون ویزا نیستند، باید نسبت به اخذ ویزای تجاری آلمان اقدام کنند.ویزای تجاری آلمان یک ویزای کوتاه مدت است که اجازه می دهد دارنده آن برای مدت ۹۰ روز در بازه زمانی ۶ ماه وارد آلمان شده و اقامت داشته باشد.این ویزا معمولا برای افرادی که برای انجام کسب و کار ، شرکت در جلسات، امضا قرارداد ها و غیره به آلمان سفر می کنند، صادر می شود.
ویزای تجاری آلمان ، ویزای کاری آلمان ، ویزای شنگن المان ، ویزا آلمان ، مصاحبه روادید ویزا المان
ویزای تجاری آلمان ، ویزای کاری آلمان ، ویزای شنگن المان ، ویزا آلمان ، مصاحبه روادید ویزا المان
تماس با ما 09124880520

چه کسانی به ویزای تجاری آلمان نیاز دارند؟

از آنجا که ویزای کسب و کار یا تجاری آلمان یک ویزای کوتاه مدت است، ملیت شما عامل اصلی تعیین کننده این است که آیا شما باید این ویزا را دریافت کنید یا خیر.در حال حاضر ۶۲ کشور تحت برنامه سفر بدون ویزا وجود دارد که شهروندان آن نیازی به داشتن این سند برای ورود به آلمان و منطقه شنگن به طور کلی ندارند.
گروه مهاجرتی و توریستی ویزاچی
به همین دلیل است که شما باید قبل از انجام هر گونه اقدام در مورد سفر خود را به آلمان از خودتان بپرسید: آیا من نیاز به یک ویزای کوتاه مدت آلمان دارم یا خیر؟ – اگر متوجه شوید که به ویزا نیاز دارید، باید فرایند درخواست ویزای آلمان خود را آغاز کنید، که مستلزم جمع آوری چند اسناد خاص و شرکت در مصاحبه در سفارت یا کنسولگری آلمان در نزدیکی محل اقامت شما و یا مرکز درخواست ویزا در صورت موجود بودن است.

مدارک لازم برای ویزای تجاری آلمان

تعدادی از الزامات مورد نیاز برای تمام ویزاهای آلمان وجود دارد که باید به صورت یک به یک آنها را آماده کنید تا بتوانید ویزا را دریافت کنید که به شما اجازه ورود به کشور را می دهد. معمولا این الزامات را در دو گروه جداگانه تقسیم می کنیم: مدارک عمومی که معمولا برای هر نوع ویزا نیاز است و مدارک مورد نیزا برای ویزاهای خاص.
گروه مهاجرتی و توریستی ویزاچی

مدارک عمومی مورد نیاز برای ویزای آلمان

اسناد زیر به طور کلی برای یک ویزای کوتاه مدت آلمان مورد نیاز است و باید طبق استاندارد های سفارت آلمان ارائه شوند :

۱- فرم درخواست ویزای اقامت کوتاه مدت – با اطلاعات صحیح و صادقانه و با توجه به مدارک دیگر باید تکمیل شود.این فرم باید دوبار پرینت شود و در هر دو فرم باید امضای شخص درخواست کننده موجود باشد.

۲- دو قطعه عکس : عکس ها باید جدید و برای حداکثر سه ماه گذشته باشد.

۳- پاسپورت معتبر : پاسپورت شما باید دارای حداقل سه ماه اعتبار پس از تاریخ انقضای ویزا باشد.حداقل صفحه خالی در پاسپورت شما باید موجود باشد.

تماس با ما 09124880520

۴- یک کپی از صفحه اول پاسپورت ( حتما در سایز A4  باشد.)

۵- بیمه مسافرتی که تا سقف ۳۰ هزار یورو باید پوشش دهد.

۶- رزرو پرواز و جزئیات سفر شما

۷- تائیدیه محل اقامت شما در آلمان ( هتل،منزل و یا … )

۸- اثبات وضعیت مدنی : وضعیت ازدواج،تاریخ تولد فرزندان،تاریخ ازدواج و یا فوت همسر(در صورت وجود)

9-اثبات وضعیت مالی : اگر مشغول به کار هستید،فیش حقوقی سه ماه اخیر و قرارداد کار – اگر صاحب کار هستید،اسناد مربوط به شرکت و ملک تجاری خود را به همراه اطلاعات مالی مبنی بر درآمد خود را ارائه دهید.

-2ویزاچی-ویزای-تجاری-آلمان--ویزای-کاری-آلمان--ویزای-شنگن-المان--ویزا-آلمان-مصاحبه-روادید-ویزا-المان
-2ویزاچی-ویزای-تجاری-آلمان–ویزای-کاری-آلمان–ویزای-شنگن-المان–ویزا-آلمان-مصاحبه-روادید-ویزا-المان
تماس با ما 09124880520

مدارک خاص برای ویزا

از سوی دیگر،افرادی که قصد اخذ ویزای تجاری آلمان را دارند،باید مدارک زیر را ارئه دهند :

۱-گردش حساب مالی شرکت یا کارخانه خود برای سه ماه اخیر
۲- مجوز کار
۳- دعوتنامه از طرف شرکای تجاری در آلمان به زبان انگلیسی یا آلمانی (برای خدمات مشاوره: لطفا یک نامه تأیید از مشتری آلمانی تهیه کنید) با ذکر جزئیات دعوت، تاریخ و مقصد سفر با برنامه دقیق جلسات کاری یا جلسات آموزشی.
4- برنامه دقیق جلسات کسب و کار شما (فقط برای اقامت بیش از ۳۰ روز)
5- نامه شرکت با کل برنامه سفر (سفرنامه) با ذکر موقعیت خود، مدت زمان خدمت شما، تاریخ و مقصد سفر و اگر هزینه های خود را تحت پوشش کارفرما قرار داده یا نه.
6- گواهی ثبت شرکت

توجه داشته باشید که باید کپی هر یک از مدارک فوق را ارائه دهید. همچنین در صورت نیاز،سفارت آلمان این حق را دارد تا در صورت نیاز از شما مدارک اضافی بخواهد.

تماس با ما 09124880520

نکات مهم جهت اخذ ویزای تجاری آلمان :

۱- هیچ یک از اعضاء خانواده و بستگان شما نمی توانند با دعوتنامه تجاری شما درخواست ویزا کنند.

۲- در صورت ارائه مدارک جعلی و یا دستکاری شده، درخواست شما در وهله ی اول رد خواهد شد و شما دیگر نمیتوانید از هیچ کشور عضو شنگن درخواست ویزا نمایید.

۳- برای ویزای شنگن نیازی به ترجمه مدارک نیست.

تماس با ما 09124880520
گروه مهاجرتی و توریستی ویزاچی

موارد ضروری در روز مصاحبه برای دریافت ویزای تجاری آلمان:

سوال اول: در صورتی که تمایل دارید بعد از وارد شدن به آلمان کارآفرینی نمایید، سوالاتی از شما خواهد شد. به عنوان مثال از شما میپرسند اگر قصد راه اندازی کسب و کاری را در آلمان دارید، میخواهید چند نفر را استخدام کنید یا نحوه ی پرداخت مالیات چگونه خواهد است. در صورت دادن جواب های قابل قبول و قانع کننده می توانید امیدوار باشید که ویزای تجاری آلمان را دریافت خواهید کرد.

تماس با ما 09124880520

مورد دوم: از اوضاع مالی شما سؤالاتی پرسیده میشود که ارائه پرینت حساب مالیتان را در روز مصاحبه الزامی است.

مورد سوم: در صورتی که فرد بخواهد در شرکت آلمانی مشغول به کار شود در این صورت نامه نگاری لازم بین ایران و آلمان انحام می پذیرد و در صورت تایید شرایط شما توسط شرکت آلمانی و سفارت خانه شما ویزای تجاری آلمان را دریافت خواهید کرد.

تماس با ما 09124880520

اعتبار ویزای تجاری آلمان

اعتبار ویزای تجاری آلمان بستگی به سفارت دارد. ولی میتواند به یکی از دو حالت زیر صادر شود :

ویزای یکبار ورود: که اجازه می دهد شما فقط یک بار به آلمان وارد شوید و تعداد روزهایی که در ویزای خود، یعنی ۱۰ روز است، را صرف کنید.

گروه مهاجرتی و توریستی ویزاچی

چندبار ورود: که اجازه می دهد تا شما بیش از یک بار وارد آلمان شوید، و ۲۰ روز اقامت داشته باشید. شما همچنین ممکن است یک ویزای چندبار ورود با یک سال اعتبار داشته باشید. در این موارد باید مراقب باشید که قوانین ۹۰ روزه در هر ۶ ماه را نقض نکنید، بر طبق آن هر زمان که بخواهید به آلمان سفر کنید، فقط باید به عقب برگردید و شمارش کنید تا بیش از حد مجاز در آلمان اقامت نداشته باشید.

تماس با ما 09124880520

دلایل ردی یا عدم موافقت با ویزای شنگن : 

1. مدارک ارائه شده جهت مسافرت جعلی، تقلبی و یا مخدوش می باشد. 

دلیل اول ردی ویزا شنگن ( جهت ویزای تجاری آلمان ) در صورتی اتفاق می افتد که مدارک غیرواقعی و یا ساختگی توسط متقاضی و یا وکیل متقاضی در پرونده گذاشته شود، که شامل موارد ذیل است:

الف) خالی کردن حساب پس از گرفتن پرینت از بانک

ب) عدم ارائه کارت اعتباری معتبر به هتل و در نتیجه ابطال ووچر که 24 ساعت پس از رزرو بنابر مقررات باطل گردیده است. 

گروه مهاجرتی و توریستی ویزاچی
تماس با ما 09124880520
2. توجیه قابل قبولی در مورد هدف از مسافرت و نیز شرایط اقامت مورد نظر ارائه داده نشده است. 

دلیل دوم ردی ویزا شنگن به معنی عدم ارائه دعوتنامه برای کسانی که سابقه سفر تفریحی کم دارند و یا عدم تطابق جایگاه شغلی فرد با هدف از سفر وی. در صورت ارائه دعوتنامه باید مدارک مستند همکاری تجاری با دعوت کننده و یا در خصوص دعوتنامه های غیرتجاری در ارتباط با روابط عاطفی با فرد حاضر در آن کشور موجود باشد.

گروه مهاجرتی و توریستی ویزاچی
دلایل ردی یا عدم موافقت با ویزای شنگن : 
3. شرایط شما جهت برخورداری از توانایی مالی کافی به منظور سفر و اقامت در کشور های حوزه شنگن و بازگشت به کشور محل اقامت یا مبدا، و نیز عبور از خاک کشور های حوزه شنگن جهت عزیمت به کشور ثالثی که ورود شما به آنجا تضمین شده است، به اثبات نرسیده و یا قادر به فراهم کردن قانونی شرایط مذکور نمی باشید. 

دلیل سوم ردی ویزا شنگن ( جهت ویزای تجاری آلمان ) در صورتی است که حساب بدون کارکرد و بدون مانده ی قابل قبول باشد. پیشنهاد می گردد برای سفر حداقل معادل 10000 یورو در حساب موجود باشد.

همچنین در صورتی که حساب بدون کارکرد و بدون موجودی بوده و قبل از مراجعه به سفارت حساب شارژ گردد.  همچنین برداشت پول پس از ارائه پاسپورت به سفارت موجب ردی میشود از جایی که موجودی شما توسط بخش ویزا سفارت از بانک استعلام می گردد.  

گروه مهاجرتی و توریستی ویزاچی
4. شما با در دسترس داشتن روادید متحد الشکل یا روادید با محدودیت مرزی، برای مدت 90 روز در یک دوره زمانی 180 روزه در قلمرو و کشور های شنگن اقامت داشته اید. 

دلیل چهارم ردی ویزا شنگن در صورتی است که متقاضی ویزا پس از اخذ ویزا و عزیمت به حوزه شنگن اقدام به توقف بیش از مدت مندرج در ویزا نماید. 

گروه مهاجرتی و توریستی ویزاچی
5. در سیستم اطلاعاتی شنگن پذیرش شما طی اعلام واصله از سوی یکی از کشور های حوزه ی شنگن مورد مخالفت قرار گرفته است. 

دلیل پنجم ردی ویزا شنگن در صورتی است که شما دارای تشابه اسمی با یک فرد خاطی باشید و یا یکی از شهروندان حوزه شنگن از شما شکایتی را مطرح کرده باشد و نام شما توسط سیستم یک پارچه اتحادیه اروپا به عنوان فردی خاطی ثبت گردیده باشد. 

گروه مهاجرتی و توریستی ویزاچی
6. بنا بر اعلام نظر یکی یا تعدادی از کشور های شنگن، حضور شما برای نظم عمومی، امنیت داخلی، سلامت عمومی موضوع  ماده 2 بند 19 آیین نامه اتحادیه اروپا  یا برای روابط بین المللی یکی یا تعدادی از کشور های شنگن، تهدید محسوب می شود. 

دلیل ششم ردی ویزا شنگن در صورتی است که یا شما با یکی از مجرمین تشابه اسمی دارید و یا در یکی از کشور های حوزه شنگن جرمی را مرتکب شده باشید و یا اینکه برابر با مقررات بین المللی نام شما در فهرست تحریم قرار گرفته باشد. 

گروه مهاجرتی و توریستی ویزاچی
7. بیمه درمانی مناسب و معتبر برای مسافرت ارائه داده نشده است. 

دلیل هفتم ردی ویزا شنگن مبنی بر عدم رعایت قانون اتحادیه اروپا در زمینه ی ارائه بیمه مسافرتی برای هر شهروند خارجی مطابق با میزان درخواست سفر و توقف در حوزه شنگن می باشد. 

گروه مهاجرتی و توریستی ویزاچی
8. اطلاعات موثقی در توجیه قصد شما از مسافرت و شرایط اقامت مورد نظر، ارائه داده نشده است. 

دلیل هشتم ردی ویزا شنگن عدم ارائه محل اقامت معتبر از محل هتل یا دعوت کننده ی تجاری یا خانوادگی می باشد. 

گروه مهاجرتی و توریستی ویزاچی
9. عدم اطمینان به قصد شما در ترک خاک کشور های شنگن، قبل از خاتمه اعتبار روادید. 

دلیل نهم ردی ویزا شنگن ( جهت ویزای تجاری آلمان ) مهم ترین و بدترین حالت عدم موافقت با ویزا و ناشی ازین است که شخص متقاضی شغل قوی، وابستگی خانوادگی و یا تحصیلات بالایی ندارد، گردش حساب و مانده حساب و درآمد بالایی ندارد و یا سابقه ردی دارد. 

گروه مهاجرتی و توریستی ویزاچی
10. فقدان شواهد کافی در توجیه ارائه تقاضای روادید در مرز به دلیل میسر نبودن امکان انجام این کار از پیش

دلیل دهم ردی ویزا شنگن ناشی از عدم ارائه مدارکی می باشد که باید در مرز شنگن ارائه گردد. شامل:

الف) دعوتنامه

ب) بلیت برگشت

ج) ووچر هتل

برخی از سفارت های اروپایی از جمله پرتغال و یونان پس از موافقت اولیه با ویزای شما بلیت رفت و برگشت قطعی و همچنین ووچر هتل قطعی را در مرز شنگن توسط افسر دریافت می نمایند. 

گروه مهاجرتی و توریستی ویزاچی
11. متقاضی روادید از درخواست خود صرف  نظر کرده است. 

دلیل یازدهم و آخرین دلیل ردی ویزا شنگن به این دلیل است که به علت طولانی شدن پروسه یا گرفتاری یا هر دلیل دیگری متقاضی درخواست انصراف خود را از دریافت ویزا اعلام می نماید که در این حالت هزینه ورودی سفارت قابل استرداد نمی باشد. 

گروه مهاجرتی و توریستی ویزاچی

ویزای تجاری آلمان

اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان اعضا و مشتریان خود را برای اخذ روادید آلمان حمایت می‌کند.

ویزای تجاری آلمان ، ویزای کاری آلمان ، ویزای شنگن المان ، ویزا آلمان ، مصاحبه روادید ویزا المان
ویزای تجاری آلمان ، ویزای کاری آلمان ، ویزای شنگن المان ، ویزا آلمان ، مصاحبه روادید ویزا المان

خدمات مربوط به اخذ ویزای شنگن از آلمان توسط شرکت ویزامتریک انجام می‌شود. وقت گرفتن برای ارائه مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای شنگن از شرکت ویزامتریک به صورت آنلاین انجام می‌شود.

گروه مهاجرتی و توریستی ویزاچی

بخش ویزای اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان خدمات ( ویزای تجاری آلمان ) زیر را به اعضای خود ارائه می‌دهد:

  • گرفتن وقت
  • جابجاتی وقت سفارت برای یک بار و حداکثر تا 72 ساعت پیش از موعد
  • پذیرش، بررسی مدارک و فرم درخواست ویزا
  • ارائه مدارک به ویزامتریک
  • دریافت پاسپورت و ارائه به متقاضی
در نظر داشته باشید که اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان هیچ مسئولیت و اختیاری در رد یا تایید درخواست ویزای متقاضیان ندارد.
گروه مهاجرتی و توریستی ویزاچی

متقاضیان ویزای تجاری آلمان که به پاسپورت خود در مدت پروسه بررسی درخواست ویزا نیاز دارند، اگر پیشتر روادید شنگن دریافت کرده باشند این امکان را دارند پاسپورت را پس از ارائه اولیه، از اتاق تحویل گرفته نزد خود نگه دارند و پس از برطرف شدن نیازشان به پاسپورت آن را به اتاق بازگردانند.

گروه مهاجرتی و توریستی ویزاچی
اگر متقاضی دریافت ویزا طی 59 ماه اخیر (5 سال) انگشت‌نگاری کرده باشد، نیازی به حضور در ویزامتریک نخواهد داشت و اتاق تمام مراحل مربوطه را انجام خواهد داد.
اما اگر چنین نباشد، یک بار حضور فرد متقاضی در شرکت ویزامتریک جهت انگشت‌نگاری لازم خواهد بود و اتاق در بقیه مراحل امور مربوط به اخذ روادید را بر عهده می‌گیرد.

متقاضیان ویزا می‌توانند شش ماه پیش از تاریخ سفر خود اقدام به گرفتن وقت کنند.

Call Now Buttonتماس ۰۹۱۲۴۸۸۰۵۲۰