اقامت تمکن مالی فرانسه

اقامت تمکن مالی در فرانسه

هر آنچه نیاز است در مورد اقامت تمکن مالی فرانسه بدانید را در این صفحه مشاهده می کنید. در صورت نیاز به مشاوره اختصاصی می توانید با رزرو وقت مشاوره از راهنمایی های مشاوران تخصصی ما استفاده نمایید. نوع خدمت اقامت حوزه شنگن نوع اقامت تمکن مالی مزیت ساده‌ترین روش اخذ اقامت در حوزه شنگن نوع ویزا شینگن تایپ C و D

معرفیاخذ اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی یکی از سرویس‌های مجموعه ویزاچی است که کمک می‌کند در کوتاه‌ترین زمان اقامت اروپا را دریافت کنید.

هر ساله افراد زیادی تلاش می کنند تا یکی از انواع ویزای شینگن از جمله ویزای توریستی و تحصیلی را دریافت کرده و از این طریق به طور موقت به کشورهای معروف و معتبر این حوزه از جمله آلمان، فرانسه، اسپانیا و هلند سفر کنند.

اگر دارای بودجه و تمکن مالی کافی در ایران هستید و تمایل دارید تا با دریافت اقامت دائم شینگن فرانسه آزادانه به کشورهای حوزه شنگن سفر کرده و از مزایای افراد مقیم این کشور زیبا و فرهنگی برخوردار شوید، با ما در ادامه مطلب همراه باشید:

اخذ اقامت کشور فرانسه از طریق تمکن مالی 

این برنامه مهاجرتی کشور فرانسه به متقاضیان دارای توانایی و تمکن مالی بالا در ایران این اجازه را می دهد تا اقامت فرانسه را دریافت نموده و آزادانه و بدون نیاز به ویزای شینگن به کشورهای دیگر این حوزه از جمله پرتغال، آلمان، اسپانیا، هلند، سوئد، سوئیس و نروژ سفر کنند.

در واقع فرد دارای اقامت فرانسه می تواند از مزایای تحصیل در فرانسه، خرید املاک و مستغلات، دریافت وام بانکی، دریافت گواهینامه رانندگی بین المللی، خرید ماشین و بسیاری از محاسن دیگر در این کشور اروپایی و فرانسوی زبان برخوردار شود.

کشور فرانسه یکی از معتبرترین کشورها در بین مقاصد گردشگری حوزه شنگن هست و راه‌های مختلفی را پیش روی شما جهت اخذ اقامت قرار داده است، اما در حال حاضر ساده‌ترین و در عین حال سریع‌ترین راه اخذ اقامت اروپا و حوزه شنگن، اخذ اقامت اروپا از طریق تمکن مالی است.

 باید به این موضوع توجه داشته باشید که این روش اقامتی نیاز به هیچ‌گونه سرمایه‌گذاری در کشور فرانسه ندارد و به همین خاطر از بیشترین استقبال در میان سایر روش‌های اقامتی در اروپا برخوردار است.
در این روش معیار اصلی برای دریافت اقامت تنها مدارک نشان‌دهنده تمکن مالی و دارایی‌های داخل کشور شما هست و نیازی به انتقال دارایی‌ها و سرمایه‌گذاری یا ثبت شرکت در فرانسه نیست. بنابراین این روش اخذ اقامت یکی از بهترین‌ روش‌ها برای افرادی هست که دارای تمکن مالی بسیار بالا هستند و تمایل به سرمایه‌‍گذاری در کشوری دیگر و درگیر شدن با سیستم مالیاتی آن کشور را ندارند.

مزایای دریافت اقامت فرانسه

 • عدم نیاز به هرگونه سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در فرانسه 
 • امکان تمدید آسان اقامت فرانسه و حوزه شنگن
 • مزایای استفاده از بیمه‌های پزشکی و درمانی معتبر در فرانسه
 • امکان ادامه تحصیل در کشور فرانسه برای اعضای خانواده
 • یکی از سریع‌ترین و ساده‌ترین روش های اخذ اقامت حوزه شنگن
 • امکان تحصیل رایگان در معتبرترین دانشگاه‌های اروپا
 • امکان افتتاح حساب بانکی مسترکارت و ویزاکارت در بانک‌های معتبر اروپایی
 • دریافت پاسپورت کشور فرانسه بر اساس سپری کردن مدت قانونی اقامت و داشتن شرایط لازم متقاضی
 • امکان رفت و آمد آسان در کشورهای حوزه اروپا و شنگن
 • ایجاد سهولت در دریافت ویزای کشورهای محبوب دیگر همچون ویزای آمریکا، ویزای کانادا و ویزای انگلستان
اقامت تمکن مالی فرانسه ، مهاجرت به فرانسه ، ویزا اقامت دائم فرانسه ، ویزای سرمایه داری ، ویزای توانگران ، اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی

مدت اعتبار اقامت فرانسه

اعتبار اقامت فرانسه برای سرپرست خانواده و همسر ایشان، در بدو ورود یک‌ساله بوده و قابل تمدید است. هم‌چنین این اقامت برای فرزندان زیر 18 سال خانواده به صورت 5 ساله ثبت می شود که قابل تمدید خواهد بود.

با گذشت حداقل 5 سال از اقامت سرپرست به همراه خانواده، این امکان وجود دارد که در صورت واجد شرایط بودن متقاضی و بر اساس شرایطی نظیر میزان حضور در فرانسه، شرایط تحصیل فرزندان در این کشور و موارد این چنینی، اقامت فرانسه وی برای 10 سال دیگر تمدید شده و پس از آن به حالت دائم در بیاید. 

امکان دریافت پاسپورت فرانسه

با گذشت 5 سال حضور قانونی و اخذ اقامت دائم اتحادیه اروپا، متقاضی می‌تواند از طریق طرح تابعیت یا همان naturalization، برای حق شهروندی و پاسپورت فرانسه درخواست دهد.

 البته برای درخواست تابعیت فرانسه، فرد باید در آزمون زبان فرانسه شرکت کرده و از مهارت بالای زبان در این کشور برخوردار باشد، همچنین باید این موضوع را در آزمون به اثبات برساند که به خوبی با فرهنگ، تاریخ و اجتماع فرانسوی عجین شده و تطبیق یافته است.

در صورتی که متقاضی موفق به دریافت پاسپورت و حق شهروندی فرانسه شود، همچون سایر شهروندان این کشور دارای مزایای بازنشستگی، خدمات اجتماعی دولتی و حق رای بوده و می تواند به عنوان یک شهروند دو تابعیتی ایرانی- فرانسوی در کشورهای مختلف حوزه شنگن و فرانسه و همچنین ایران زندگی و اقامت داشته باشد.

در واقع متقاضی ایرانی دارای این امتیاز، از پاسپورت ایرانی و پاسپورت فرانسوی به طور همزمان برخوردار بوده و همانطور که در مطلب قوی ترین و معتبرترین پاسپورت های جهان در سال 2020 به این موضوع اشاره کردیم، می تواند با در دست داشتن پاسپورت ششم دنیا به غیر از کشورهای حوزه شنگن، بدون نیاز به ویزا به کشورهای زیادی در دنیا سفر کند.

مدارک و شرایط اقامت تمکن مالی فرانسه

 1. اثبات دارایی‌ها و تمکن مالی فرد که در آن داشتن حداقل 3.000 یورو درآمد ثابت ماهیانه مشخص گردد 
 2. پاسپورت معتبر با حداقل یکسال اعتبار
 3. در صورت متاهل بودن متقاضی، حداقل مبلغ 1.400 یورو به درآمد درخواستی بند یک اضافه می‌شود. 
 4. داشتن اجاره نامه معتبر 
 5. در صورت داشتن فرزند زیر 18 سال، به ازای هر فرزند نیز 750 یورو به مبالغ ذکر شده اضافه می‌شود. (یعنی اگر متقاضی دارای همسر و یک فرزند است، باید ماهیانه 5150 یورو حداقل درآمد ماهیانه خود را اثبات نماید)
 6. داشتن یک سند شش‌دانگ الزامی است. 
 7. منابع تمکن مالی مورد تایید دولت فرانسه شامل سپرده بانکی، سند ملکی، سهام شرکت‌ها، موسسات و کارخانجات، حقوق بازنشستگی و سایرمنابع رسمی می شود.
 8. داشتن سابقه سفر شنگن برای متقاضی اصلی الزامی است. 
 9. متقاضی باید فاقد سابقه ریجکتی از حوزه شنگن باشد.

خدمات ویزاچی به متقاضیان

 • همکاری کامل تا صدور ویزای اقامتی
 • تکمیل دقیق مدارک، مشاوره کامل و انجام تمامی امور اداری لازم
 • همکاری کامل جهت افتتاح حساب بانکی به نام متقاضی در فرانسه
 • همکاری کامل با متقاضی جهت خرید یا اجاره ملک 
 • تکمیل و بررسی اجاره‌نامه ملک برای متقاضی 
اقامت تمکن مالی فرانسه ، مهاجرت به فرانسه ، ویزا اقامت دائم فرانسه ، ویزای سرمایه داری ، ویزای توانگران ، اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی

با انجام امور اقامت تمکن مالی فرانسه متقاضی توسط کارشناسان ویزاچی ، یک ویزای شینگن فرانسه و مجوز ورود موقت فرانسه برای متقاضی، همسر و فرزندان وی توسط کنسولگری این کشور صادر می شود. مجوز اقامت افراد بزرگسال یکساله و قابل تمدید بوده و مجوز اقامت فرزندان 5 ساله است.

در نهایت با پایان اعتبار کارت اقامت یکساله در فرانسه، سرپرست خانواده باید به نزدیک ترین دفاتر اداری دولت محلی prefecture مراجعه کرده و برای تمدید کارت اقامت فرانسه خود carte de séjour و همسر درخواست دهد. 

سپس فرد باید با تعیین قرار ملاقات با اداره مهاجرت و ادغام فرانسه OFII برای نهایی سازی این پروسه اقدام نماید. لازم به ذکر است که پرداخت مالیات افراد دارای اقامت در فرانسه و آزمایش های پزشکی به عهده شماست.

با حضور در اداره OFII در زمان مقرر، برچسبی در پاسپورت شما چسبانده می شود که سطح اقامتی شما در این کشور را نشان داده و به شما اجازه اقامت و زندگی بیشتر در فرانسه را می دهد.
کارشناسان ویزاچی در تمامی مراحل اقامت تمکن مالی فرانسه شما را همراهی کرده و تمامی امور مورد نیاز مهاجرت و زندگی شما و خانواده در کشور فرانسه را در سریع ترین شکل ممکن برای شما فراهم خواهند کرد.

شما می توانید در صورت تمایل با کارشناسان ویزاچی تماس گرفته و با رزرو وقت مشاوره، از اطلاعات و جزئیات بیشتر این برنامه مهاجرتی جذاب حوزه شنگن مطلع گردید.

تعرفه اخذ اقامت فرانسه

اخذ ویزای فرانسه به صورت کامل از طریق تمکن مالی برای همکار: 14000 یورو

اخذ ویزای فرانسه به صورت کامل از طریق تمکن مالی برای مشتری: 15000 یورو

سوالات متداول

آیا با داشتن اقامت فرانسه امکان سفر بدون ویزا به سایر کشورهای حوزه شنگن ممکن است؟ بله، مادامی که شما دارای کارت اقامت فرانسه باشید، این اجازه را دارید تا بدون نیاز به دریافت ویزای شینگن، به 25 کشور این حوزه نظیر پرتغال، آلمان، سوئد، هلند، ایتالیا و نروژ آزادانه سفر کنید. 

آیا با دریافت اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی، امکان کار در این کشور وجود دارد؟ خیر، بنابر قوانین دولت فرانسه، این طرح برای افراد دارای تمکن مالی بالا است که می توانند بدون نیاز به کار در بازار کار فرانسه به زندگی در اروپا ادامه دهند. 

آیا برای اقدام حق شهروندی و پاسپورت فرانسه، اقامت 5 ساله و داشتن مدرک زبان فرانسه الزامی است؟ بله. بنابر قوانین، داشتن تمکن مالی کافی، اقامت طولانی مدت در فرانسه و اثبات مهارت زبان فرانسوی جزو الزامات درخواست حق شهروندی فرانسه است. 

آیا تحصیل فرزندان دارای اقامت فرانسه مشمول هزینه می شود؟ خیر، بنابر قوانین دولتی این کشور، فرزندان زیر 18 سال متقاضی امکان ثبت نام رایگان در مدارس این کشور را دارند، خوشبختانه دانشگاه های دولتی این کشور نیز بسیار کم هزینه و تقریباً رایگان هستند.

Call Now Buttonتماس ۰۹۱۲۴۸۸۰۵۲۰