اقامت خرید ملک اسپانیا

اقامت خرید ملک اسپانیا

اقامت در اسپانیا با خرید ملک . آیا می دانید خرید ملک در اسپانیا به طور متوسط از متری ۷۰۰ یورو تا ۳۵۰۰ یورو می باشد که به نسبت ارزش ملک در ایران از نظر موقعیت جغرافیایی و مزایایی که کشور اسپانیا به دارندگان ملک یا خانه در اسپانیا، اقامت از طریق سرمایه گذاری (Golden visa) اعطا می کند بسیار با ارزش تر از سرمایه گذاری در ایران است.

۰۲۱-۸۸۳۹۵۴۰۲

با خرید ملک در اسپانیا اجازه تحصیل رایگان، بیمه و درمان رایگان و اجازه کار در اسپانیا به تمام افراد خانواده از ابتدای دریافت اقامت تعلق می گیرد که باعث کاهش هزینه های جانبی در خانواده ها می شود علاوه بر این امکان دریافت پاسپورت اسپانیا برای تمام اعضای خانواده پس از ۵ سال فراهم می گردد.

( اقامت خرید ملک اسپانیا )

تماس با ما ۰۹۱۲۴۸۸۰۵۲۰

خرید ملک در کشور اسپانیا و شهر دلخواه متقاضیان انجام می گیرد و هیچ محدودیتی در میزان سرمایه گذاری در خرید ملک از نظر ارزش ملک وجود ندارد، البته بهتر است حداقل سرمایه گذاری در املاک اسپانیا ۱۰۰ هزار یورو باشد.

۰۲۱-۸۸۳۹۵۱۱۸

بیشترین شهرهایی که ایرانیان علاقه به خرید ملک در آنها دارند شامل شهرهای بارسلونا، مادرید، مایورکا، ماریلد و والنسیا و جزایر اسپانیا می باشد که قیمت پایه خرید ملک در آنها متفاوت است.

۰۲۱-۸۸۳۹۵۴۰۲

با خرید ملک با ارزش کمتر از ۵۰۰ هزار یورو (از ۱۰۰/۰۰۰ یورو تا ۴۹۹/۰۰۰ یورو) به افراد خانواده ویزاهای یک ساله اسپانیا داده می شود و در صورتی که ارزش ملک های خریداری شد (یک یا چند ملک) به بیش از ۵۰۰/۰۰۰ یورو برسد، به تمام اعضای خانواده و حتی فرزندان بالاتر از ۱۸ سال خانواده اقامت دائم اسپانیا (Golden visa) تعلق می گیرد.

۰۲۱-۸۸۳۹۵۱۱۸

در صورتی که علاقه به خرید ملک در اسپانیا دارید می توانید از طریق تماس با کارشناسان ویزاچی (با شماره ۰۹۱۲۴۸۸۰۵۲۰) اطلاعات خود را کامل نمائید و یا برای اقدام برای خرید ملک در اسپانیا مشاوره رایگان دریافت نمائید.

تماس با ما ۰۹۱۲۴۸۸۰۵۲۰

۰۲۱-۸۸۳۹۵۴۰۲

طبق آخرین قوانین کشور اسپانیا، هر فرد (که تابعیت کشور اروپایی دیگری را نداشته باشد) می تواند با خرید ملک در یکی از استان ها و یا جزایر کشور اسپانیا، از این کشور اقامت بگیرد.

۰۲۱-۸۸۳۹۵۱۱۸

۰۲۱-۸۸۳۹۵۴۰۲

کمترین میزان ارزش ملکی که باید خریداری کنید مبلغ ۵۰۰٫۰۰۰ یورو می باشد. اگر قصد دارید همرا ه با خانواده اقامت اسپانیا بگیرید نیاز است که ملک مورد نظر شرایط زندگی هم داشته باشد. این شرایط زندگی دارای استانداردهای خاصی هست، به عنوان مثال برای یک خانواده ۴ نفره نیاز است که حداقل دارای ۲ اتاق خواب باشد!!!

اقامت خرید ملک اسپانیا ، اقامت دائم از طریق خرید ملک در اسپانیا مهاجرت خرید ملک در مادرید بارسلونا مالاگا والنسیا جزایر قناری مایورکا ایبیزا

چگونه با خرید ملک در اسپانیا ، اقامت دریافت کنیم؟ ( اقامت خرید ملک اسپانیا )

برای دریافت اقامت در اسپانیا با خرید ملک باید این مراحل را طی نمایید: ( اقامت خرید ملک اسپانیا )

در گام اول بایستی پاسپورت های اعضای خانواده تان را برای گروه مهاجرتی ویزاچی ارسال نماییدتا با ارائه دعوت نامه به خانواده تان درخواست سفر شما به اسپانیا را انجام دهند تا با ویزای توریستی ۳ ماهه به اسپانیا سفر کنید و در آنجا ملک مورد نظر را بررسی و خریداری نمایید. بعد از عقد قرارداد خرید ملک، از دفاتر اسناد رسمی معتبر نوبت دریافت کرده و کدشناسایی به نام NIE را از دفاتر اداره پلیس بگیرید.

گروه ویزاچی

قبل از موعد نوبتتان در دفاتر اسناد رسمی بایستی استعلام های دارایی، شهرداری، اداره آب و برق و .. را هم دریافت کنید تا به همراه مدارک خرید ملک و کد شناسایی nie به دفتر اسناد رسمی ارائه کنید تا سند ملک خریداری شده تان را به نام خود ثبت نمایید.

گروه مهاجرتی و توریستی ویزاچی ، اخذ ویزا اقامت و مهاجرت به کانادا ، اوکراین ، امریکا ، انگلستان ، فرانسه ، آلمان ، ایتالیا ، یونان ، سوئیس ، اتریش ، مجارستان ، ویزای شینگن

وقتی این کار تمام شد باید مدارک خودتان برای درخواست اقامت را به همراه سند مالکیت ملک را به سفارت اسپانیا در ایران تحویل نمایید تا ویزای اقامت اسپانیا را دریافت نمایید.

تماس با ما ۰۹۱۲۴۸۸۰۵۲۰

۰۲۱-۸۸۳۹۵۴۰۲

۰۲۱-۸۸۳۹۵۱۱۸

جالبترین نکته درباره این نوع از اقامت ( اقامت در اسپانیا با خرید ملک ) موقت این است که شما بدون محدودیت می توانید به همه کشورهای حوزه شنگن سفر کنید همچنین اگر در اسپانیا شرکتی ثبت کنید زمانی که اقامت موقت دریافت کردید،

تماس با ما ۰۹۱۲۴۸۸۰۵۲۰

می توانید به فعالت اقتصادی پرداخته و کار کنید. (نکته مهم: شما الزامی به انجام فعالیت های اقتصادی و یا شتغال و درآمدزایی ندارید که این موضوع یکی از مهمترین مزایای این نوع از اقامت است).

گروه ویزاچی

از دیگر مزایای خرید ملک در اسپانیا ( اقامت خرید ملک اسپانیا )

۱- داشتن حق سکونت در کشور اسپانیا

۲- معاف بودن از پرداخت مالیات سالانه

۳- امکان افتتاح حساب بانک های اروپایی

۴- امکان تحصیل رایگان فرزندان در کشور اسپانیا، بلافاصله پس از اقامت در اسپانیا

۵- سفر آزادانه به کل اروپا بدون نیاز به ویزا

۶- امکان اخذ تابعیت کشور اسپانیا پس از مدت ۱۰ سال اقامت قانونی بدون وقفه در این کشور اشاره کرد.

گروه ویزاچی

تماس با ما ۰۹۱۲۴۸۸۰۵۲۰

خانه های ۱۰۰ تا ۳۰۰ هزار یورویی ( اقامت خرید ملک اسپانیا )

برای خرید ملک در اسپانیا با سرمایه حداقل ۱۰۰هزاریورویی، بهترین شهرها برای خرید خانه ، شهر های مالاگا، ماربییا و همچنین مناطق اطراف شهر بارسلونا مناسب هستند. با توجه به میزان سرمایه شما امکان خرید ملک از ۱۰۰هزار یورو به بالا وجود دارد.

گروه ویزاچی

البته کمتر از این مبلغ هم میتوان املاکی را یافت اما با توجه فاصله از مرکز شهر و بزرگی و کوچکی منطقه و امکانات موجود در شهر مورد نظر، گروه مهاجرتی ویزاچی پیشنهاد میکنند که خرید ملک بالای ۱۰۰هزار یورو در این کشور باشد.

تماس با ما ۰۹۱۲۴۸۸۰۵۲۰

همانطور که می‌دانید قیمت املاک با توجه به شاخصهای گوناگون از قبیل زمان ساخت، امکانات و دسترسی های منطقه، دوری و نزدیکی از مرکز شهر، متراژ و … ارزش گذاری میشوند.

۰۲۱-۸۸۳۹۵۱۱۸

در شهرهای بزرگ مانند مادرید و بارسلونا میتوان با سرمایه گذاری ۲۰۰ هزار یورو به بالا صاحب آپارتمان شد و در شهرهای ساحلی اطراف بارسلونا با ۲۵۰هزار یورو بالا میتوان ویلا در مجتمع‌های ویلایی خرید کرد.

گروه ویزاچی

گروه مهاجرتی ویزاچی ، مستقر در شهر بارسلونا اسپانیا خانه های دارای کیفیت از نظر موقعیت مکانی با توجه به بودجه مالی متقاضیان را انتخاب و پیشنهاد می دهد.

خانه های ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار یورویی ( اقامت خرید ملک اسپانیا )

با بودجه حداقل ۳۰۰٫۰۰۰ یورو ، بستگی به منطقه و شهر انتخابی متقاضیان خرید ملک در اسپانیا ، می توان یک خانه با کیفیت برای زندگی و سرمایه گذاری انتخاب نمود.

گروه ویزاچی

اگر قصد خرید یک آپارتمان در منطقه خوب در شهرهای بارسلونا یا مادرید دارید با ۳۰۰هزار یورو امکان خرید ملک ۹۰ تا ۱۵۰ متری وجود دارد.

گروه مهاجرتی و توریستی ویزاچی ، اخذ ویزا اقامت و مهاجرت به کانادا ، اوکراین ، امریکا ، انگلستان ، فرانسه ، آلمان ، ایتالیا ، یونان ، سوئیس ، اتریش ، مجارستان ، ویزای شینگن

تماس با ما ۰۹۱۲۴۸۸۰۵۲۰

در استانهای دیگر و شهرهای کوچکتر با ۱۵۰هزار یورو امکان خرید آپارتمان ۷۵ متری نیز وجود دارد.

گروه ویزاچی

در شهرهایی  ساحلی اسپانیا مانند مالاگا، ماربیا و تنریف و …  میتوان با این مبلغ اقدام به خرید ملک نمود. متراژ این املاک از ۸۰ متر تا ۲۰۰ متر با توجه به موقعیت مکانی و دسترسی ها متفاوت می‌باشد.

اقامت خرید ملک اسپانیا ، اقامت دائم از طریق خرید ملک در اسپانیا مهاجرت خرید ملک در مادرید بارسلونا مالاگا والنسیا جزایر قناری مایورکا ایبیزا

نکته مهم

در صورتی که ملک هایی با ارزش بیش از ۱۰۰ هزار یورو در اسپانیا خریداری نمائید،ویزاهای بلند مدت ۱ساله تا ۵ ساله مولتی ساله برای تمامی اعضاء خانواده تان توسط سفارت اسپانیا (با درخواست وکیل) داده خواهد شد و این مسئله اهمیت و ارزش فراوانی دارد.

( اقامت خرید ملک اسپانیا )

تماس با ما ۰۹۱۲۴۸۸۰۵۲۰

گروه ویزاچی

با استفاده از این ویزا ،می توانید به تمام کشور های اروپایی در طول سال سفر کنید و یا به مدت محدود اقامت داشته باشید. با توجه به مشکلات ویزا گرفتن از کشور های اروپایی برای ایرانیان ،این ویزای بلند مدت از کشور اسپانیا ،ارزش بسیار زیادی خواهد داشت.


خانه های ۵۰۰ هزار یورویی ( اقامت خرید ملک اسپانیا )

در صورتی که هر خانواده ای که مقیم اروپا نمی باشد، مجموع سرمایه گذاری خود را ( در مدت مشخصی) در کشور اسپانیا به ۵۰۰هزرار یورو برساند. ( می توان ۱ یا چند ملک خرید نمود که مجموع ارزش آنها به ۵۰۰ هزار یورو برسد) می توان برای دریافت اقامت دائم اسپانیا برای تمام اعضاء خانواده اقدام نماید.

گروه مهاجرتی و توریستی ویزاچی ، اخذ ویزا اقامت و مهاجرت به اسپانیا

این مزیت بسیار بزرگی است که افرادی که در اسپانیا سرمایه گذاری می نمایند، از آن برخوردار می شوند. با اقامت دائم اسپانیا ، از مزایای رایگان ای که کشور اسپانیا به شهروندان خود می دهد برخوردار خواهید شد.

تماس با ما ۰۹۱۲۴۸۸۰۵۲۰

تحصیل رایگان در اسپانیا : تمامی افراد خانواده هایی که اقامت اسپانیا را از طریق خرید ملک دریافت نمایند. تحصیل از ۳ سالگی تا ۱۶ سالگی بصورت رایگان می‌باشد . امکان تحصیل در دانشگاههای دولتی نیز وجود دارد.

گروه ویزاچی

آموزش رایگان زبان اسپانیایی : تمامی افراد خانواده هایی که اقامت اسپانیا را از طریق خرید ملک در اسپانیا دریافت می نمایند، از ابتدا زبان اسپانیایی را  در کلاسهایی که شهرداری برگزار میکند کاملا رایگان آموزش خواهند دید.

گروه ویزاچی

بیمه و درمان رایگان: تمامی افراد خانواده هایی که اقامت دائم اسپانیا را دریافت می نمایند، مانند مردم اسپانیا از حقوق درمانی و بیمه ای رایگان دولت اسپانیا برخوردار خواهند شد.

کدام مناطق برای زندگی در اسپانیا ( اقامت خرید ملک اسپانیا ) پیشنهاد میشود؟

با توجه به شرایط فرد یا خانواده و هدف از خرید ملک در اسپانیا میتوان محل سرمایه گذاری در این کشور را مشخص کرد. اگر قصد استراحت و تفریح دارید و بدنبال سرمایه‌گذاری در این کشور خوش آب و هوا را دارید شهرهای ساحلی و یا جزیره‌ها میتوانند گزینه خوبی باشند. شهرهای بارسلونا، مالاگا، والنسیا، جزایر قناری، مایورکا و ایبیزا بهترین گزینه ها می‌باشند.

گروه مهاجرتی و توریستی ویزاچی ، اخذ ویزا اقامت و مهاجرت به اسپانیا

تماس با ما ۰۹۱۲۴۸۸۰۵۲۰

اگر قصد تجارت و تحصیل برای خود و خانواده را دارید پیشنهاد ما شهرهای بزرگ و بین‌المللی نظیر مادرید و بارسلونا میتوانند بهترین گزینه برای خرید ملک باشند.

Call Now Buttonتماس ۰۹۱۲۴۸۸۰۵۲۰