اقامت ثبت شرکت اوکراین

اخذ اقامت اوکراین از طریق ثبت شرکت

اخذ اقامت اوکراین از طریق ثبت شرکت برای متقاضیان بین المللی واجد شرایط امکان پذیر است چرا که برای ثبت شرکت در کشور اوکراین شرایط و مقرراتی وضع شده است.
تماس با ما 09124880520
متقاضیان باید پیش از انجام اقدامات لازم برای مهاجرت از آن ها مطلع باشند. دولت اوکراین برای جذب سرمایه گذاران خارجی و بین المللی مزایا و امکانات زیادی در نظر گرفته است که یکی از آن ها اقامت دائم در کشور اوکراین به همراه اعضاء خانواده می باشد.
گروه مهاجرتی و توریستی ویزاچی
در طول چند سال اخیر تقاضا برای سرمایه گذاری در کشور اوکراین افزایش یافته است، با توجه به پرسش های متعدد مطرح شده توسط هموطنان در رابطه با شرایط سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در اوکراین کارشناسان ویزاچی در این نوشتار تصمیم دارند به بررسی شرایط اخذ اقامت اوکراین از طریق ثبت شرکت بپردازند.
اقامت ثبت شرکت اوکراین ، مهاجرت از طریق ثبت شرکت در اوکراین اقامت دائم ، سرمایه گذاری جهت ثبت شرکت ، افتتاح حساب بانک دائمی
مهاجرت اوکراین ، مهاجرت به اوکراین ، ویزای ویزا تحصیلی کاری ثبت شرکت در اوکراین ، ویزای کاری دانشجویی اقامت حضانت ازدواج ثبت شرکت اوکراین
 
 

ثبت شرکت در کشور اوکراین

یکی از کشورهای مناسب برای سرمایه گذاری در بین کشورهای اروپایی، کشور اوکراین است. با توجه به بحران های مالی پیش آمده در این کشور پروژه های اقتصادی در کشور اوکراین می تواند زود بازده باشد. دولت اوکراین از شرایط اقتصادی پیش رو آگاه است به همین دلیل شرایط سخت و پیچیده ای برای سرمایه گذاری متقاضیان خارجی در نظر نگرفته است.
گروه مهاجرتی و توریستی ویزاچی
تماس با ما 09124880520
پس متقاضیان واجد شرایط می توانند به راحتی در این کشور سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت (به خصوص شرکت هایی با مسئولیت محدود) را تجربه کنند. متقاضیان باید به این نکته توجه داشته باشند که در بسیاری از حوزه های کاری اوکراین رقیبی وجود ندارد به همین دلیل اگر فرد بتواند در این حوزه سرمایه گذاری کند می تواند به راحتی به سود قابل توجهی دست پیدا کند.
تماس با ما 09124880520
گروه مهاجرتی و توریستی ویزاچی
جهت افتتاح شرکت در کشور اوکراین لازم است متقاضیان خارجی مجوز رسمی کار را نیز دریافت کنند، همچنین لازم است متقاضی شماره شناسایی پرداخت مالیات را نیز اخذ کند. انواع راه های تجاری در کشور اوکراین عبارتند از: 1. شرکت با مسئولیت محدود (TOV اوکراینی) 2. شرکت سهامی خاص یا سهامی عام (PRAT اوکراینی).
گروه مهاجرتی و توریستی ویزاچی
تماس با ما 09124880520
مراحل ثبت شرکت در کشور اوکراین به شرح زیر است:
 • ثبت نام در اداره ثبت
 • آماده سازی مهر شرکت
 • افتتاح حساب بانک دائمی
 • ثبت مالیات بر ارزش افزوده (VAT) و اخذ شماره شناسایی پرداخت مالیات
تماس با ما 09124880520
گروه مهاجرتی و توریستی ویزاچی

شرایط اخذ اقامت اوکراین از طریق ثبت شرکت

همانطور که گفته شد متقاضیان واجد شرایط می توانند با ثبت شرکت موفق در کشور اوکراین اقامت دائم و پس از آن تابعیت و پاسپورت کشور اوکراین را کسب کنند. حداقل میزان سرمایه برای ثبت شرکت در کشور اوکراین 80000UAH (گریونا) است که باید حداقل نیمی از این مبلغ در زمان ثبت شرکت واریز شود.
تماس با ما 09124880520
گروه مهاجرتی و توریستی ویزاچی
با ثبت شرکت در اوکراین مجوز اقامت موقت با اعتبار 3 سال به متقاضی و اعضاء خانواده وی (همسر و فرزندان با سن کمتر از 18 سال) اعطاء می شود، پس از گذشت این مدت فرد مجوز اقامت با اعتبار 2 سال دریافت خواهد کرد.
تماس با ما 09124880520
گروه مهاجرتی و توریستی ویزاچی
پس از گذشت 5 سال از ثبت شرکت موفق و پرداخت مالیات (میزان مالیات در نظر گرفته شده ماهانه بین 100€ الی 200€ (یورو) است) متقاضی اقامت دائم اوکراین را کسب می کند. متقاضیان با دریافت مجوز اقامت در کشور اوکراین می توانند به کشورهای اتحادیه اروپا بدون دریافت ویزا سفر کنند.
تماس با ما 09124880520
گروه مهاجرتی و توریستی ویزاچی
پس از گذشت مدت زمان مشخص از دریافت مجوز اقامت دائم می توانید اقدامات لازم را در جهت اخذ تابعیت و پاسپورت اوکراین انجام دهید. با مطالعه مقاله تابعیت و اقامت در اوکراین اطلاعات بیشتری در خصوص شرایط اخذ تابعیت در اوکراین کسب می کنید.
گروه مهاجرتی و توریستی ویزاچی
تماس با ما 09124880520

مزایای اخذ اقامت اوکراین از طریق ثبت شرکت

لازم به ذکر است با اخذ اقامت اوکراین از طریق ثبت شرکت متقاضیان از مزایایی بهره مند خواهند شد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

گروه مهاجرتی و توریستی ویزاچی
تماس با ما 09124880520
 • حقوق شهروندی برابر با شهروندان کشور اوکراین
 • با توجه به این نکته که ممکن است کشور اوکراین عضوء شنگن شود، در حال حاضر ممکن است متقاضیان بتوانند با پرداخت مبلغ ناچیزی این ویزا را دریافت کنند (با توجه به امر باعث شده متقاضیان زیادی برای مهاجرت به کشور اوکراین اقدام کنند)
 • امکان ورود به بازار کار برای اعضاء خانواده در شرکت ثبت شده یا سایر شرکت ها وجود دارد
 • امکان تحصیل رایگان در مدارس برای فرزندان وجود دارد
 • در صورتی که فرزند شما در کشور اوکراین متولد شود جزء تبعه کشور اوکراین محسوب می شود و می توانید پاسپورت این کشور را برای طفل اخذ کنید
 • در صورت کسب اقامت دائم کشور اوکراین می توانید از حمایت های مالی دولت این کشور برای توسعه تجارت خود استفاده کنید
 • امکان استفاده از خدمات بهداشتی و درمانی به صورت رایگان
 • پرداخت هزینه های کم بابت زندگی در کشور اوکراین
تماس با ما 09124880520
گروه مهاجرتی و توریستی ویزاچی

با مطالعه این مقاله اطلاعاتی در خصوص اخذ اقامت اوکراین از طریق ثبت شرکت کسب کردید، اگر کشور اوکراین را برای مهاجرت و اقامت انتخاب کرده اید راه های دیگری برای مهاجرت نیز وجود دارد که با مطالعه مقاله مهاجرت به اوکراین می توانید از آن ها مطلع شوید.

گروه مهاجرتی و توریستی ویزاچی
تماس با ما 09124880520

اطلاعات مربوط به مقررات صدور روادید اوکراین و عبور ترانزیتی از طریق خاک آن

اطلاعات مربوط به مقررات صدور روادید اوکراین و عبور ترانزیتی از طریق خاک آن

مصوبه شماره 118 مورخ 01.03.2017 کابینه وزرای اوکراین در خصوص «تصویب مقررات صدور روادید ورود به اوکراین و عبور ترانزیتی از طریق خاک اوکراین» از تاریخ 16.04.2017 به اجراء گذاشته شده است.

عمده مقررات جدید جهت اتباع جمهوری اسلامی ایران به شرح ذیل می باشد:

صدور روادید با تکمیل فرم درخواست روادید با استفاده از سیستم روادید اطلاعاتی – مخابراتی visa.mfa.gov.ua صورت پذیرفته، که امکانات ذیل را فراهم می نماید:

اطلاعات غیر موثق مندرج در فرم درخواست می تواند موجب عدم اعطای روادید و ممانعت از ورود شخص متقاضی به خاک اوکراین (حتی با در دست داشتن روادید صادر شده) گردد.

ارائه پرینت فرم درخواست در هنگام مراجعه به سفارت الزامی می باشد. بدون ارائه پرینت فرم درخواست،بخش کنسولی از پذیرش متقاضی معذور می باشد.

اگر جای خالی برای ثبت به تحویل درخواست برای ویزا بر تاریخ مورد نیاز در سفارت ندارد یا شماره درخواست ویزا از AV شروع شود،می توانید این درخواست به مرکز روادید اوکراین تحویل بدهید.

آدرس مرکز روادیدتهران، تهران،مرکزهروی،میدان هروی خیابان موسوی(گلستان 5)طبقه 4

تلفن تماس:

00982191314214; 00982191008055

روزهای کاری: یکشنبه و سه شنبه

– از ساعت 08:00 تا 15:00 پذیرش درخواست ویزا

– از 15:00 تا 17:00 دریافت گذرنامه.

گروه مهاجرتی و توریستی ویزاچی
تماس با ما 09124880520

مقررات جدید شامل موارد ذیل می باشد:

1. مدت زمان صدور روادید فوری به 5 روز کاری، و مدت زمان صدور روادید عادی به 10 روز کاری کاهش یافته است؛

2. تعرفه واحد 65 دلار امریکا جهت صدور روادید توسط سفارت بدون در نظر گرفتن تعدد و مدت اعتبار روادید تعیین شده است (در صورت اجرای اصل عمل متقابل)؛

3. بیمه نامه پزشکی نباید مبلغ کمتر از 30000 یورو (و یا معادل آن به سایر ارزها) را تحت پوشش قرار دهد؛

4. تشریفات صدور دعوتنامه جهت ورود به اوکراین از طریق اداره دولتی خدمات مهاجرتی لغو گردیده است. در عوض، امکان صدور روادید بر اساس دعوتنامه محضری از جانب شخص حقیقی و یا نامه درخواست از جانب شخص حقوقی فراهم شده است؛

5. تعداد ورود وخروج و مدت اعتبار روادید ملی اوکراین، که حق امکان صدور مدارک جهت اقامت در اوکراین را فراهم می نماید، به عنوان روادید مولتی با مدت اعتبار 90 روز، افزایش یافته است؛

6. صدور روادید کوتاه مدت جهت اتباع جمهوری اسلامی ایران از جمله بر اساس مدارک دال بر: مالکیت املاک و مستغلات در اوکراین؛ رابطه خویشاوندی با اتباع اوکراینی، صورت می پذیرد؛

7. تشریفات اخذ تائیدیه از نهادهای ذیصلاح صدور روادید و مواقعی، که نیاز به اخذ تائیدیه نباشد، تصریح شده است (به پاراگراف آخر مراجعه شود)؛

8. امکان ارائه مدارک جهت صدور روادید به سفارت شخصاً، از طریق نماینده قانونی و یا با استفاده از خدمات پستی فراهم شده است؛

9. امکان انجام مصاحبه با متقاضیان با استفاده از وسایل ارتباط راه دور، که قابلیت شناسایی بصری متقاضیان را داشته باشد، فراهم شده است (Skype، Viber، و …).

گروه مهاجرتی و توریستی ویزاچی
تماس با ما 09124880520

مراجعین محترم!

مدارکی که برای صدور ویزا به صورت باز و به ترتیب زیر ارائه می شود،عبارتند از:

1.قبض واریز هزینه کنسولی و کپی آن.

2.فرم درخواست ویزا که روی آن عکس چسبانده شده است.

3.یک نسخه کپی از صفحه اول پاسپورت(صفحه ای که اطلاعات و عکس در آن درج شده است.)

4.اصل و کپی دعوتنامه یا ووچر توریستی.

5. کپی مدارک طرف دعوت کننده.(کپی پاسپورت،مدارک شرکت و …)

6.کپی از مدارکی که محل زندگی در اوکراین را تایید می کند.(مدارک مربوط به مالکیتفرزرو هتل و …)

7.نسخه اصل تایید حمایت مالی(گواهی نامه یا گردش مالی از بانک)

8.مدارک دیگری که هدف از مسافرت و اطلاعات درج شده در فرم درخواست ویزا به اوکراین را تایید می کند.(کپی کارت هویت،گواهی اشتغال به کار،مدارک تحصیلی و…)

9.کپی از بیمه نامه.

10.کپی از رزرو بلیط هواپیما.

کپی همه مدارک باید سایز A4  باشد.

مدارک در فرمات(سایزهای ) دیگر تحویل گرفته نمی شوند!

گروه مهاجرتی و توریستی ویزاچی
تماس با ما 09124880520
جهت صدور انواع مختلف روادید، در صورتیکه غیر از آن در قوانین اوکراین و قراردادهای بین المللی اوکراین پیش بینی نشده باشد، مدارک مورد نیاز جهت ارائه به بخش کنسولی سفارت به شرح ذیل می باشند:

1)    گذرنامه، که شرایط ذیل را داشته باشد:

 • حداقل سه ماه از مدت اعتبار آن از تاریخ اعلام شده خروج از اوکراین باقی مانده باشد
 • حداقل دو صفحه خالی داشته باشد؛
 •   تاریخ اعتبار آن بیش از 10 سال نباشد؛

2)    فرم درخواست روادید تکمیل شده با درج امضاء متقاضی. ارائه فرم روادید افراد ناتوان توسط نماینده قانونی آنان صورت می پذیرد. ارائه فرم روادید افرادی که به سن قانونی نرسیده اند با درج امضاء یکی از والدین و یا نماینده قانونی این افراد صورت می پذیرد؛

3)    یک قطعه عکس رنگی 35 در 45 میلی متری؛

4)    بیمه نامه مسافرتی پزشکی معتبر که حداقل مبلغ 30000 یورو و یا معادل آن به سایر ارزها را تحت پوشش قرار دهد.

5)    مدارکی که نشان دهنده تمکن مالی شخص متقاضی، جهت تامین هزینه ها در مدت اقامت وی در اوکراین، هزینه بازگشت فرد به ایران و یا ترانزیت به کشور ثالث و یا امکان دریافت تامین مالی مکفی از طریق قانونی در خاک اوکراین باشد.

6)    مدرکی، که نشان دهنده پرداخت مبلغ تعرفه کنسولی باشد.

گروه مهاجرتی و توریستی ویزاچی
تماس با ما 09124880520
علاوه بر این،جهت صدور روادید کوتاه مدت می بایست یکی از مدارک ذیل ارائه گردد:

1)    دعوتنامه ثبت شده در اوکراین توسط شخص حقوقی، بر روی فرم رسمی، که می بایست حاوی کد در اداره دولتی ثبت، شماره ثبت، تاریخ و امضاء، نام، نام خانوادگی، نام پدر شخص مورد دعوت، تاریخ و محل تولد وی، تابعیت، مشخصات گذرنامه وی، نشانی محل سکونت، هدف از انجام سفر، مدت اقامت وی در اوکراین، تعداد ورود و نشانی محل اقامت شخص مورد دعوت در اوکراین، تعهد الزامی شخص حقوقی در به عهده گرفتن هزینه های احتمالی مربوط به اقامت و خروج شخص مورد دعوت از اوکراین، باشد؛

2)    دعوتنامه محضری شخص حقیقی –اتباع اوکراینی، اتباع جمهوری اسلامی ایران، که بصورت قانونی موقتاً و یا دائماً در خاک اوکراین اقامت داشته باشند. دعوتنامه می بایست حاوی نام، نام خانوادگی، نام پدر شخص حقیقی دعوت کننده، نشانی محل سکونت، مشخصات گذرنامه و مجوز اقامت موقت و یا دائم وی (برای اتباع جمهوری اسلامی ایران)، و همچنین نام، نام خانوادگی، نام پدر شخص مورد دعوت، تابعیت، مشخصات گذرنامه، نشانی محل سکونت، هدف از انجام سفر، مدت اقامت وی در اوکراین، تعداد ورود و نشانی محل اقامت شخص مورد دعوت در اوکراین، تعهد الزامی شخص حقیقی دعوت کننده در به عهده گرفتن هزینه های احتمالی مربوط به اقامت و خروج شخص مورد دعوت از اوکراین، باشد. همچنین به غیر از دعوتنامه، کپی گذرنامه و کپی مجوز اقامت دائم و یا موقت اوکراین (برای اتباع جمهوری اسلامی ایران) شخص دعوت کننده می بایست ارائه گردد؛

3)    دعوتنامه نهادها، موسسات، شرکت ها و سازمان های دولتی اوکراین؛

4)    قرارداد حمل کالا و مسافر از طریق جاده (ماشینی)، و همچنین پروانه حمل و نقل بین المللی؛

5)    مدارکی ، که ماهیت توریستی سفر را تائید نماید؛

6)    دعوتنامه موسسات پزشکی اوکراین؛

گروه مهاجرتی و توریستی ویزاچی
تماس با ما 09124880520

7)    مدارکی، که موید انجام سرمایه گذاری خارجی مطابق با قوانین سرمایه گذاری خارجی در اوکراین توسط اتباع ایرانی باشد؛

8)    مدارکی، که موید مالکیت املاک و مستغلات در اوکراین توسط اتباع ایرانی باشد؛

9)    دعوتنامه سازمان های مذهبی اوکراین، که با تائید نهاد دولتی، که منشور (مقررات) سازمان مذهبی مربوطه را ثبت نموده، صادر شده باشد، جهت اقامت کوتاه مدت به منظور انجام موعظه دینی، انجام مراسم مذهبی و یا سایر فعالیت های متعارف در این حوزه؛

10)   نامه درخواست رسانه های جمهوری اسلامی ایران در خصوص صدور روادید جهت خبرنگاران و یا نمایندگان خود، که بصورت کوتاه مدت  به منظور انجام وظایف خود به اوکراین سفر نمایند؛

گروه مهاجرتی و توریستی ویزاچی
تماس با ما 09124880520

11) نامه نهادهای دولتی جمهوری اسلامی ایران و یا سازمان های بین المللی؛

12)  مصوبه کمیسیون مرکزی انتخابات در خصوص ثبت نام ناظران رسمی از جمهوری اسلامی ایران و سازمان های بین المللی جهت نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری اوکراین، انتخابات نمایندگان مردمی اوکراین، انتخابات محلی و رفراندوم ملی اوکراین؛

13) مدرکی، که تائید نماید تبعه ایرانی، همسر، پدر، مادر، و یا فرزند تبعه اوکراینی باشد.

گروه مهاجرتی و توریستی ویزاچی
تماس با ما 09124880520
جهت صدور روادید بلند مدت می بایست یکی از مدارک ذیل ارائه گردد:

1)    کپی برابر اصل مجوز اشتغال اتباع خارجی و افراد فاقد تابعیت. برای آن دسته از شهروندان، که استخدامشان مطابق با قوانین اوکراین بدون مجوز اشتغال اتباع خارجی و افراد فاقد تابعیت صورت می پذیرد، بجای مجوز اشتغال می بایست قرارداد کاری ارائه گردد؛

2)    کپی تصمیم صادره از اداره دولتی خدمات مهاجرتی اوکراین مبنی بر اعطای مجوز مهاجرت؛

3)    مدرکی، که تائید نماید یکی از اعضاء خانواده شخص متقاضی: پناهنده در اوکراین شناخته شود، و یا نیازمند حمایت جانبی باشد، و یا مورد حمایت موقت در اوکراین قرار گرفته باشد؛

4)    دعوتنامه تحصیلی، که توسط موسسات آموزش عالی اوکراین و مطابق با مقررات وزارت آموزش و علوم اوکراین ثبت شده باشد؛

5)    دعوتنامه موسسات، شرکت ها، سازمان های دولتی، که شرکت کننده در(دریافت کننده) پروژه کمک رسانی فنی بین المللی باشند؛

گروه مهاجرتی و توریستی ویزاچی
تماس با ما 09124880520

6)    دعوتنامه سازمان های مذهبی، که با تائید نهاد دولتی، که منشور (مقررات) سازمان مذهبی مربوطه را ثبت نموده، صادر شده باشد، جهت اقامت بلند مدت به منظور انجام موعظه دینی، انجام مراسم مذهبی و یا سایر فعالیت های متعارف در این حوزه؛

7)    دعوتنامه شعبات، بخش ها، نمایندگی ها، و یا سایر زیرمجموعه های ساختاری سازمان های اجتماعی غیر دولتی جمهوری اسلامی ایران در اوکراین، که مطابق با مقررات معین،به ثبت رسیده باشند؛

8)    دعوتنامه شعبات، بخش ها، نمایندگی های شرکت های ایرانی در اوکراین، که مطابق با مقررات معین به ثبت رسیده باشند؛

9)    دعوتنامه شعبات و یا نمایندگی های بانک های ایرانی در اوکراین،  که مطابق با مقررات معین به ثبت رسیده باشند؛

10)   نامه درخواست رسانه های جمهوری اسلامی ایران در خصوص صدور روادید جهت خبرنگاران و یا نمایندگان خود، که بصورت بلند مدت به منظور انجام وظایف خود به اوکراین سفر نمایند؛

11)  نامه درخواست نهادهای ذیصلاح دولتی جمهوری اسلامی ایران و یا سازمان های بین المللی در خصوص صدور روادید جهت کارکنان  نمایندگی های سیاسی و موسسات کنسولی، سازمان های بین المللی و نمایندگی های آن، که بصورت بلند مدت به منظور انجام وظایف خود به اوکراین سفر نمایند(و اعضای خانواده آنان)؛

12)  دعوتنامه نهادهای دولتی مربوطه  اوکراین، که مسئول برگزاری برنامه های فرهنگی، آموزشی، علمی، ورزشی، و یا برنامه های عرصه فعالیت های داوطلبانه، جهت شرکت نمودن اتباع ایرانی در برنامه های فوق الذکر در اوکراین، و یا دعوتنامه سازمان ها یا موسسات اوکراینی، جهت جذب داوطلب برای انجام فعالیت های خود، که اطلاعات آن بر روی سایت وزارت سیاستگذاری های اجتماعی اوکراین مندرج شده باشد، همراه با ارائه کپی گواهی ثبت دولتی آن سازمان و یا موسسه؛

گروه مهاجرتی و توریستی ویزاچی
تماس با ما 09124880520

13)  مدرکی، که موید ازدواج شهروند تبعه ایران با شهروند تبعه اوکراین باشد.. مدارک ازدواج صادر شده از نهادهای ذیصلاح ایران می بایست به زبان اوکراینی ترجمه شده و در صورت عدم وجود امکان ترجمه به زبان اوکراینی، به زبان انگلیسی ترجمه شود، حاوی مهر دادگستری و وزارت امور خارجه ایران باشد و به تائید سفارت اوکراین رسد؛

14)  مدرکی، که تائید نماید شخص متقاضی یکی از اعضای خانواده شخص دارای مجوز اقامت موقت در اوکراین می با یست (مدارک صادر شده از نهادهای ذیصلاح ایران می بایست می بایست به زبان اوکراینی ترجمه شده و در صورت عدم وجود امکان ترجمه به زبان اوکراینی، به زبان انگلیسی ترجمه شود، حاوی مهر دادگستری و وزارت امور خارجه ایران باشد و به تائید سفارت اوکراین رسد)، همچنین می بایست کپی مجوز اقامت موقت در اوکراین، و مدرکی دال بر تمکن مالی شخص دارای مجوز اقامت موقت اوکراین جهت تامین مالی اعضای خانواده خود در اوکراین، ارائه گردد.

مبلغ پرداخت شده تعرفه کنسولی بازگردانده نمی شود.

صدور روادید جهت اتباع ایرانی توسط سفارت و پس از انجام مصاحبه با شخص متقاضی و اخذ تائیدیه از نهادهای ذیصلاح دولتی در امر تصمیم گیری در خصوص ممنوعیت ورود به اوکراین، و در قالب کارکرد سیستم روادید اطلاعاتی – مخابراتی صورت می پذیرد.

انجام مصاحبه با شخص متقاضی می تواند با استفاده از وسایل ارتباط راه دور، که قابلیت شناسایی بصری شخص متقاضی را داشته باشد، صورت می پذیرد (Skype، Viber، و …).

گروه مهاجرتی و توریستی ویزاچی
تماس با ما 09124880520
پروسه اخذ تائیدیه از نهادهای ذیصلاح دولت  اوکراین جهت صدور روادید ممکن است در موارد ذیل صورت نپذیرد:

1)  وجود روادید معتبر و مورد استفاده قرار گرفته مولتی :شنگن، استرالیا، پادشاهی متحده بریتانیای کبیر و ایرلند شمالی، ایرلند، کانادا، نیوزلند، ایالات متحده امریکا، ژاپن، در گذرنامه شخص متقاضی و یا مجوز اقامت در یکی از کشورهای فوق الذکر؛

2)  متقاضی بنا به دعوت نهادها و موسسات دولتی اوکراین و یا مطابق با درخواست نهادهای ذیصلاح دولتی جمهوری اسلامی ایران و یا سازمان های بین المللی به اوکراین سفر نماید؛

3)  وجود روادید مورد استفاده قرارگرفته ورود به اوکراین، در طول 24 ماه اخیر، در گذرنامه شخص متقاضی.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط سرمایه گذاری در کشور اوکراین می توانید با ویزاچی در ارتباط باشید و از ما بخواهید تا پروسه حقوقی هدف شما را به انجام برسانیم.

Call Now Buttonتماس ۰۹۱۲۴۸۸۰۵۲۰