ویزای کاری کانادا خرید بیزینس

ویزای کاری کانادا خرید بیزینس هزینه مدارک ویزا خرید شغل اقامت مهاجرت به تورنتو ونکوور کانادا

چگونگی اخذ ویزای بیزینس کانادا ( ویزای کاری کانادا خرید بیزینس )

ویزای بیزینس کانادا یکی از انواع ویزای کاناداست که برای صاحبان مشاغل و بازرگانان و مدیران ارشد صادر می‌شود. ویزای بیزینس به کسی تعلق می‌گیرد که اولا برای گسترش فعالیت‌های تجاری بین‌المللی خود وارد کانادا شوند و دوما وارد بازار کار و رقابت کاری با کانادایی‌ها نشوند.
ویزای کاری کانادا خرید بیزینس هزینه مدارک ویزا خرید شغل اقامت کسب کار اکسپرس انتری پست داک مهاجرت به تورنتو ونکوور ویزا کاری خرید بیزنس کانادا
این افراد نیاز به ویزای کاری ندارند و اگر شرکتی آنان را دعوت نماید پرونده بسیار قوی‌تر خواهد بود. این ویزا نیز همانند ویزای موقت حداکثر تا ۵ سال و به میزان مهلت پاسپورت، اعتبار دارد. ویزای بیزینس کانادا با شرایط خاصی اعطا می‌شود و در صورتی که این ویزا را دریافت کنید فقط برای امور قید شده اجازه استفاده از آن را دارید. توجه داشته باشید که با وجود آنکه کانادا یکی از بهترین کشورها برای مهاجرین است اما قوانین متعددی برای صدور ویزا دارد که توسط ادارات مربوط به دقت بررسی می‌شود. از این رو توصیه می‌شود برای درخواست هریک از انواع ویزای کانادا، از وکلای مهاجرتی مشاوره بگیرید تا بهترین راه‌ها برای پذیرش ویزا را به شما پیشنهاد کنند. این روزها امکانی فراهم است که افراد می توانند با خرید همه یا دست کم ۵۱ درصد سهام یک بیزنس و یا با داشتن یک طرح تجاری قوی، ویزای کار دریافت کنند و در این مسیر نیازمند دریافت LMIA نیستند. 
این امکان هیجانی را در بازار مهاجرت به کانادا فراهم کرده است. از یک سو متقاضیانی که برای آمدن به کانادا این در و آن در می زدند ولی به دلایلی راه برای مهاجرتشان بسته بود با این تصور که اکنون راه ساده ای باز شده است که با داشتن پول لازم کاملا دست یافتنی است خوشحال شده اند و از سوی دیگر برخی در بازار فروش بیزنس و مهاجرت هم فرصتی یافته اند که از این خیل خوشحالان یا به عبارتی خوش خیالان پولی بسازند. این ماجرا مرا بر آن داشت که در این زمینه مطلبی بنویسم و از دوستان بخواهم با آگاهی در این زمینه اقدام کنند. ضمن اینکه اشارتی نیز به خدمات کنپارس در این زمینه داشته باشم که البته با همین ملاحظاتی که در زیر می خوانید در دسترس علاقمندان خواهد بود. علاوه بر این مسیر دریافت اقامت دایم پس از خرید بیزنس نیز نیاز به توضیح دارد.
خلاصه مطلب اینکه اولا موضوع به این سادگی که می نماید نیست و نمی توان با هر بیزنسی و با هر وضعیتی با صرف داشتن پول در این زمینه قذم گذاشت و امید موفقیت داشت و دوما دریافت اقامت دایم نیز نیازمند آمادگی و تلاشی است که افراد نباید آنرا دست کم بگیرند.

خرید بیزینس در کانادا برای مهاجرت چگونگی اخذ ویزای کاری کانادا خرید بیزینس

تجارت و انتقال سیستماتیک و خرید بیزینس در کانادا آن به یک برنامه مهاجرتی روش‌های بسیار پیچیده و ارزشمندی است که بسیاری از تجار می‌توانند از طریق آن ویزای کار و در نهایت اقامت دائم کانادا را به دست آورد.
برای بسیاری از سرمایه گذاران خارجی، شاید امن ترین روش مهاجرت می‌توانند خرید بیزینس باشد که این کار در دو مرحله انجام می گیرد.
در مرحله اول اجازه کار موقت تحت قوانین دولت فدرال برای شهر گرفته خواهد شد. بر اساس این سیاست دولت فدرال سرمایه گذار خارجی می تواند اجازه کار موقت دریافت نماید اگر بخش عمده‌ای از یک تجارت سودآور در کانادا را خریداری نمایند طبق قوانین کانادا به این افراد تحت عنوان گرداننده بیزینس اقامت موقت تعلق میگیرد که در مراحل بعدی روش‌های متعددی از برنامه‌های مهاجرت می توانند برای اقامت دائم اقدام نمایند.
اساس این است که برنامه اپراتور بیزینس یعنی چه و چگونه اجرا می شود.
این روش یک خط مشی اعلام شده از طرف دولت فدرال نیست امار روشی است که تحت برنامه نیروی کار موقت صادر می شود. این روش بر خلاف روش های دیگر سهمیه سالانه‌ای در نظر گرفته نشده اما موارد بسیار ظریف و دقیقی در این روش جایگاه عمده ای را برای خود اختصاص دادند.
آخرین تغییرات ای که در این سیستم ایجاد شده توجه بسیار زیادی از کارآفرینان و سرمایه گذاران بین المللی را به خود جلب نموده است که سازمان مهاجرتی حوری سلیمانی تیم فعال خود قادر است به شما سرمایه گذاران عزیز کمک کند بیزینس را خریداری نمایید و همراه با خانواده خود به کانادا وارد شویم.

ویزای کاری کانادا خرید بیزینس برای چه افرادی صادر می‌شود؟

این ویزا برای افرادی صادر می‌شود که مایلند در نمایشگاه‌های بین‌المللی شرکت کنند و یا با نمایندگان شرکت‌هایی که با آن‌ها داد و ستد تجاری دارند، ملاقات کنند. ویزای بیزنس کشور کانادا برای شرکت در نمایشگاه‌ها، حضور در جلسات و کنفرانس‌های تجاری، بازدید از کارخانجات و شرکت‌ها، آموزش، نحوه به‌کارگیری یا خرید و فروش یک محصول یا کالا، خدمات و سایر معاملات تجاری صادر می‌شود. فراموش نکنید منبع اصلی درآمد و محل اصلی کسب و کار بازدیدکننده تجاری باید خارج از کشور کانادا باشد. در ضمن اگر برای یک شرکت کانادایی کار می‌کنید و آن شرکت به شما حقوق پرداخت می‌کند یا از طرف یک شرکت خارجی برای اجرای یک قرارداد وارد کانادا می‌شوید باید ویزای کار کانادا را داشته باشید.

تفاوت ویزای دیداری معمولی و ویزای کاری کانادا خرید بیزینس

تفاوت ویزای بیزینس و ویزای دیداری معمولی در این است که با داشتن ویزای دیداری می‌توانید برای دیدار از فامیل، دوستان یا اماکن دیدنی سفر کنید و نیاز به دعوت‌نا‌مه دارید ولی در بیزینس ویزای کانادا در واقع ویزا برای دیدار از صنایع و بخش تجاری صادر می‌شود و نیاز به دعوت‌نامه اجباری نیست. بازدید کنندگان کسب و کار معمولا در کانادا چند روز یا چند هفته اقامت دارند، اما می‌توانند تا شش ماه بمانند.
بیزنس ویزای کانادا برای گرفتن اقامت و مهاجرت به کانادا، کاربردی ندارد .
ویزای کاری کانادا خرید بیزینس هزینه مدارک ویزا خرید شغل اقامت کسب کار اکسپرس انتری پست داک مهاجرت به تورنتو ونکوور ویزا کاری خرید بیزنس کانادا

چرا برنامه اپراتور بیزینس برای سرمایه گذاران خارجی جذاب است؟

برنامه های مهاجرت دائمی فدرال، و سرمایه گذاری های استانی گرچه بر روی کاغذ عملیاتی هستند اما به دلیل مدت زمان آن برای بسیاری از سرمایه گذاران خارجی جالب توجه نیستند و بسیاری از آنان به دنبال راه های سریع برای ورود به کانادا هستند.

در کمال تاسف در کانادا فرصت های برنامه های مهاجرتی مبتنی بر سرمایه گذاری فدرال بسیار محدود هستند. لازم به ذکر است که وقتی در روشهای مهاجرت فدرال پرونده های مورد قبول قرار می گیرد شخص محدودیتی برای سکونت در یکی از استان ها به صورت خاص ندارد و می تواند طبق میل خود در هر کجا اقامت نماید.

ویزای کاری کانادا خرید بیزینس هزینه مدارک ویزا خرید شغل اقامت کسب کار اکسپرس انتری پست داک مهاجرت به تورنتو ونکوور ویزا کاری خرید بیزنس کانادا

بیشتر برنامه های مهاجرت از طریق استان‌های مختلف کانادا تحت عنوان برنامه ابراز علاقه مندی کار می کند. در این سیستم ها متقاضیان باید برنامه مهاجرت خود را با ویزای اقامت موقت شروع کنند و بعد از اینکه مورد تایید قرار گرفتند برای اقامت دائم اقدام نمایند. این برنامه ها تحت سیستم سهمیه بندی عمل می کنند و غالباً سرمایه گذاران نیازمندندکه زمان زیادی برای پیدا کردن بیزینس مورد علاقه و سودآور سرد کنند که این زمان هزینه زیادی به آنان تحمیل خواهد کرد.

این مسئله تعداد زیادی از سرمایه‌گذاران بین‌المللی را به دنبال اقامت دائم هستند با یکدیگر مقایسه می کنند تا تعداد بسیار کمی بر اساس سهمیه تعریف شده هر استان امکان ورود و موفقیت پیدا کنند و به عبارت دیگر رقابت بسیار سنگین است
یکی از از برنامه های سرمایه گذاری موفق تعداد بسیار زیادی از سرمایه گذاران خارجی را به خود جلب می نماید سرمایه گذاری در کبک است که مبتنی بر سهمیه و تنها برای متقاضیان با دارایی خالص بسیار بالا مناسب است.
یک کارآفرین سرمایه گذار خارجی، با انگیزه برای زندگی در یک منطقه خاص از کانادا، می توان قبل از اعطای اقامت دائم، یک تجارت مناسب را خریداری کرده و سپس از روشهای مناسب اقدام نموده و اقامت دائم دریافت نماید که به مراتب سودمندتر از تلاش برای تحقق الزامات برنامه مهاجرتی استانی در مناطقی از کاناداست که شاید منطقه مطلوب و مورد نظر کارآفرین و یا سرمایه گذار نباشد.
کاندیدای ایده‌آل در روش اپراتور بیزینس چه کسانی هستند برای واجد شرایط بودن در این روش کارافرین و یا سرمایه گذار خارجی باید دارای موارد زیر باشد:
  1. تجربه مدیریت قابل انتقال
  2. سرمایه کافی برای خرید مشاغل هدفمند در کانادا
  3. توانایی کافی در زبان انگلیسی یا فرانسه برای فعالیت به عنوان مدیر در شغل و بیزینس انتخاب شده.
  4. شماره ۴ ناحیه کنترل بیزینس و داشتن بیش از ۵۰ درصد از سهام بیزینس به شکلی که صاحب بیزینس قدرت تصمیم گیری در تمام موارد را داشته و امکان اخراج شدن از بیزینس برای او وجود نداشته باشد.

منظور از بیزنس چیست؟

بیزنس می تواند یک شرکت یا یک کسب و کار مانند یک مغازه و یا رستوران باشد. لزوما محل شرکت یا کسب متعلق به آن نیست و می تواند اجاره ای باشد هر چند در موارد نادری ملک محل بیزنس نیز در آن گنجانده شده و با بیزنس به فروش می رود. آنچه شما برایش پرداخت می کنید اگر ملکی در کار نباشد در حقیقت نام، مجوز، سابقه، مشتریان و….. آن کسب و کار یا شرکت است.

چه کسی می تواند در کانادا بیزنس بخرد (ویزا کاری خرید بیزنس کانادا) ؟

هر کسی می تواند در کانادا بیزنس بخرد و هیچ محدودیتی از جهت مالکیت بیزنس نیست ولی این به این معنی نیست که هر خریداربیزنسی می تواند ویزای کار بگیرد.

خرید چه بیزنسی می تواند منجر به دریافت ویزای کاری کانادا خرید بیزینس بدون نیاز به LMIA  شود؟

مشخصات یک بیزنس مناسب می تواند به شرح زیر باشد:
۱- بیزنس فعال باشد. صرف ثبت یک شرکت و انتقال آن به دیگری خرید بیزنس نیست. 
۲- دست کم کنترل ۵۱ درصد را در اختیار داشته باشید. اگر سهامدار زیر ۵۰ درصد باشید عملا قدرت تصمیم گیری در شرکت در اختیار شما نیست.
۳- بیزنس برای جامعه کانادایی منافع اقتصادی، فرهنگی و یا اجتماعی داشته باشد که البته اینها مفاهیم کشداری است و قانع کردن افسر در این زمینه مهارت ویژه می طلبد.
۴- آن بیزنس با توجه به سوابق و دانش خریدار آن در عمل شدنی و واقعی باشد به این معنی که افسر مهاجرت هنگام صدور ویزا به سابقه و تواناییهای متقاضی در اداره آن بیزنس نگاه ویژه دارد و صرف خرید بیزنس با منافع بسیار برای جامعه کانادایی او را برای صدور ویزا قانع نمی کند.
ویزای کاری کانادا خرید بیزینس هزینه مدارک ویزا خرید شغل اقامت کسب کار اکسپرس انتری پست داک مهاجرت به تورنتو ونکوور ویزا کاری خرید بیزنس کانادا

کدام دسته از خریداران بیزنس (ویزا کاری خرید بیزنس کانادا) شانس دریافت ویزای کار دارند؟

۱- داشتن توان مدیریت بیزنس شامل ترکیبی از سابقه و تحصیلات و نیز دانش زبان کافی 
۲- داشتن قصد اداره بیزنس. متقاضی باید خود بیزنس را اداره کند و به عنوان مدیر اجازه کار می گیرد و نمی تواند آنرا به دیگری بسپارد.

آیا برای خانواده متقاضی هم ویزای کار صادر می شود؟

بله در صورت موافقت با ویزای متقاضی همسر وی نیز ویزای کار باز دریافت می کند و فرزندان نیز ویزا می گیرند و بدون مشکل می توانند در مدارس کانادا تحصیل کنند.

روش های مهاجرت به کانادا و ویزای کاری کانادا خرید بیزینس با کارشناسان ویزاچی

اصولا این روش به چه کسانی توصیه می شود و برای چه کسانی مناسب نیست؟ 
خلاصه پاسخ این است که اگر امکان دریافت اقامت از روشهای دیگر مانند برنامه های نیروی متخصص و یا سرمایه گذاری که مستقیم منجر به دریافت ویزای اقامت دایم می شود را دارید، قطعا روش خرید بیزنس و ویزای کار برای شما مناسب نیست. اگر شرایط اقدام در برنامه های مهاجرتی را ندارید و توان و اشتیاق اداره بیزنس درکانادا را دارید آنگاه شاید این روش برای شما مناسب باشد. با این وجود در تصمیم گیری هرگز عجله نکنید و خود را از مشاوره افراد دلسوز محروم نکنید.

خدمات ویزاچی در زمینه ویزای کاری کانادا خرید بیزینس چیست؟

ویزاچی در همه مراحل در کنار شماست. از ارزیابی اولیه برای اقدام صحیح گرفته تا خرید بیزنس مناسب در هر یک از شهرهای کانادا و انجام همه مراحل لازم تا دریافت ویزای اقامت دایم کانادا. اگر متقاضی استفاده از این امکان هستید برای بررسی شرایط لطفا به نشانی vizachiiii@gmaill.com ایمیل بزنید یا با تلفن های زیر در تماس باشید
Call Now Buttonتماس