مهاجرت به انگلستان ، ویزای انگلیس ، مهاجرت انگلیس ، اقامت انگلیس ، ویزای توریستی انگلیس

خدمات ویزاچی جهت مهاجرت و ویزا انگلستان

ویزا توریستی انگلستان

وقت سفارت انگلستان

popup image

شرایط مهاجرت به انگلستان

کشور انگستان عضوی از پادشاهی متحد بریتانیای کبیر می باشد، که از 4 کشور تشکیل شده است و انگستان در نیمه جنوبی جزیره بریتانیای کبیر واقع شده است.

مهاجرت به انگلستان

انگستان در میان محبوب ترین کشورهای اروپایی برای اقامت انگلیس و مهاجرت قرار دارد و جزء معدود کشورهای انگلیسی زبان در اروپا می باشد.

مهاجرت به انگلستان

در بین ایرانیان نیز مهاجرت به انگلستان متقاضیان فراوانی دارد. برای مهاجرت به این کشور روش های مختلفی وجود دارد که همه آن ها می توان در 6 دسته بندی کلی قرار داد، که در ادامه این نوشتار به تفصیل بررسی خواهند شد. شاید سوال بسیاری از شما این باشد که راحت ترین و بهترین مسیر برای رفتن به انگلیس کدام است؟ مسلماً به این سوال نمی توان یه پاسخ واحد داد. با توجه به خصوصیات هر فرد ممکن یک یا چند روش اخذ اقامت انگلستان به وی توصیه شود. بنابراین شما برای یافتن بهترین راه مهاجرت به این کشور، باید ابتدا با تمامی روش های موجود و قوانین کشور انگلستان آشنا شوید و سپس با توجه به شرایط شخصی خود بهترین روش را انتخاب نمایید. با ادامه این مقاله همراه شوید و هر آنچه را که برای انتخاب بهترین روش مهاجرت نیاز دارید بیاموزید.

popup image

شرایط اقامت انگلستان از طریق تحصیل

ویزای Tier4یا همان ویزای دانشجویی انگلستان به دو دسته ویزای Tier4 General و ویزای Tier4 Child تقسیم می شود. ویزای Tier4 جنرال برای افراد از سن 17 سال و 6 ماه به بالا می باشد و افراد با سن کمتر از 17 سال و 6 ماه برای ویزای Tier4 child می توانند اقدام کنند. اگر بتوانید از یک مدرسه، دانشگاه یا کالج در انگلیس پذیرش بگیرید و به مهارت های زبان انگلیسی مسلط باشید می توانید برای ویزای Tier4 اقدام کنید.

مهاجرت به انگلستان

طبق قوانین اداره مهاجرت انگلیس شما می بایست سه ماه قبل از شروع ترم تحصیلی خود برای دریافت ویزای Tier4 اقدام نمایید. سه هفته پس از روزی که به سفارت مراجعه کردید جواب ویزای خود را دریافت خواهید کرد.

مهاجرت به انگلستان

بخشی از هزینه مهاجرت به انگلیس از طریق تحصیل، برای بررسی درخواست ویزا توسط سفارت دریافت می شود.

مهاجرت به انگلستان

برای دریافت ویزای Tier4، اگر از خارج از انگلستان اقدام می کنید، می بایست ۳۲۸ پوند پرداخت نمایید.

مهاجرت به انگلستان

همچنین به ازای هر نفر همراه باید ۳۲۸ پوند پرداخت کنید. هزینه بیمه نیز باید پرداخت شود. اگر به صورت آنلاین درخواست ویزای تحصیلی را ارائه می دهید،

مهاجرت به انگلستان

وقتی به قسمت مربوط به پرداخت مبلغ می رسید ۳۰ دقیقه به طور زمان دارید توسط credit cards مبالغ مورد نظر را پرداخت نمایید.

مهاجرت به انگلستان

اگر از سفارت انگلستان در حال اقدام هستید می بایست مبالغ مورد نظر را در روز سفارت همراه داشته باشید تا پرداخت نمایید.

مهاجرت به انگلستان

پس از دریافت پذیرش به شما نامه ای تحت عنوان CAS (Confirmation of Acceptance for Studies) دریافت خواهید کرد، که باید به همراه سایر مدارک به سفارت انگلستان تحویل داده شود و در خواست ویزای تحصیلی را مطرح نمایید. این نامه به مدت 6 ماه اعتبار دارد.

مهاجرت به انگلستان

دقت کنید که ویزای انگلستان از نوع امتیازبندی بوده و برای ویزای General دارای چهل امتیاز و برای ویزای Child دارای 30 امتیاز می باشد. کسب تمام امتیازات برای اخذ ویزا الزامی است. امتیاز بندی ویزای تحصیلی انگلستان به شرح زیر می باشد.

popup image
popup image
جهت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ارائه خدمات ویزاچی از جمله اقامت انگلیس با ما در تماس باشید یا برای مطالعه بیشتر بر روی هر کدام از خدمات بالا کلیک نمایید.
popup image
popup image
popup image

جهت اطلاع از نحوه اخذ ویزا انگلستان ، اعم از ویزا توریستی ، اقامت انگلیس یا وقت سفارت انگلستان ، به منو سایت مراجعه نمایید ، تا صفحه مد نظر خود را بیابید. و یا به صورت مستقیم با ما درتماس باشید.

مهاجرت به انگلستان ، ویزای انگلیس ، مهاجرت انگلیس ، اقامت انگلیس ، ویزای توریستی انگلیس ، مهاجرت انگلستان ، ویزای انگلستان ، اقامت انگلستان

تماس